בית    |    אודות    |    התמחויות ביבוא    |    ייצור מתקדם    |    צור קשר                                


Bookmark and Share
שירותי ייצור מתקדמים
 

מחלקת היצור של המכון לידידות סין, מעניקה שירותי פיתוח מוצר המותאמים לצרכי לקוחותינו, החל משלב המודלים, דרך תבניות וכלים הדרושים לייצור, ועד לשלב הייצור ההמוני, ממשרדינו שבעיר שנג'ן בסין, ובטייוואן.

אנו מעניקים ללקוחותינו מערך ניהול פרויקט באיכות הגבוהה ביותר. איכות זו נובעת ממקצועיות הצוות שלנו ומקשרים ארוכי שנים עם המפעלים עימם אנו עובדים. הבנתנו העמוקה בתהליכי הייצור ובחומרים השונים, מאפשרת לנו וללקוחותינו לבצע אופטימיזציה בכל שלב בתהליך ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

המשרד בסין מנוהל על ידי מנכ"ל ישראלי המתגורר כ-9 שנים בסין וטייוואן, אשר בהכשרתו הינו מהנדס תעשייה וניהול, והוא דובר מנדרינית שוטפת. בנוסף במשרדנו בסין עובדים מהנדסים סיניים שהתמחותם הינה בקרת איכות והם בוגרי SGS  ו-INTERTEK .

במשרדנו בישראל, ישנו צוות המוקדש לפעילות הייצור. צוות זה מונה מנהל קשרי לקוח העובד מול לקוחותינו בארץ ומהנדס מכאניקה ומעצב תעשייתי שעומדים לרשות לקוחותינו.

 

ייצור ODM / OEM

אנו מלווים את הלקוח בתכנון נכון של המוצר תוך שימוש בכלים הנדרשים המבוססים על פונקציות שהוגדרו מראש, הגדרות או שרטוטים טכניים המסופקות על ידי הלקוח, ו/או מודלים ושיטות קיימים.

החל משלב הפיתוח וכלה בשלב הייצור עצמו, אנו מכינים את הקווים המנחים ופועלים גם עם מודולים המורכבים ביותר, תוך שימוש בתוכנת Solidworks.

מרבית המוצרים אותם אנו מייצרים הינם מתעשיות כגון, אוירונאוטיקה, מוצרי חשמל, מיכשור רפואי וכד', הדורשים דיוק רב.  

חלקי המכונות של CNC מאפשרים קבלת ייצור מדויק ומיועדים לייצור המוני, הייצור אפשרי מחומרי הגלם הרלוונטים: PC, ABS, NYLON, ULTEM’ METAL, POM, DERLIN ALUMINUM MAGNALIUM, STAINLESS STEEL. החלקים מופקים ישירות מקבצי 3D CAD.

שימוש ב-  SLA Stereolithography: עשוי משרף אפוקסי ( Epoxy Resin Material).

SLS Selective Laser Sintering : שימוש ב: NYLON, ABS, PP, PVC וחומרי אלומיניום. האבטיפוס יכול להיות משויף, מודבק, מצוייר, מודפס עם משי ומרקם פני השטח דומה מאוד לזה של חומר הייצור.

התעשיות המרכזיות עימן אנו עובדים:

·         צבא וביטחון

·         ציוד רפואי

·         אווירונאוטיקה

·         מכונות

·         מזון וכללי

 

ההתמחויות שלנו

 חלקים ורכיבים: תעופה

                          

 

חלקים ורכיבים: ציוד רפואי

                                  

 
חלקים ורכיבים: חלקי מתכת

                                   

 

ייצור עם המכון לידידות סין – כל היתרונות

שירות מקצועי בארץ ובסין

אנו מבצעים את התקשורת מול היצרן וחוסכים את השימוש בשירותיהם של קבלני משנה סינים. המחיר התחרותי שלנו, המלווה באיכות גבוהה, משולב עם שקט נפשי, הקשור בקשר הדוק לשירות האישי הניתן על ידי משרדנו בישראל.

ייצור
חובתנו היא למצוא את הטכנולוגיה, המכונות, התהליך והפתרון המתאימים ביותר על מנת לייצר את מוצרי ה- OEM עבור הלקוח. בין סוגי הטכנולוגיה השונים שלנו ניתן למצוא מיכון ברמה גבוהה, המשולב עם צרכי ייצור ספציפיים, יציבות במחיר ואיכות ארוכת טווח.

СQ וביקורת באתר
אפיון מדויק ומקיף של המוצר הינו צעד קריטי בהצלחת הייצור ההמוני, לרבות שימוש בחומרי גלם, תקני יצרן ודרישות הכרחיות עבור המוצר. אנו דואגים שכל הדרישות יובנו ויבוצעו במלואן. ובמהלך כל שלבי הייצור וכחלק משירות בקרת האיכות שלנו, אנו מוודאים שכל הפרטים והדרישות מיושמים באופן מלא.

לוגיסטיקה
לכל תעשייה יש את דרישות השילוח המתאימות לה. לפי דרישות ספציפיות אלו וכחלק מהשירות שלנו, אנו מטפלים בשילוח ובעמילות מכס עבור לקוחותינו. אנו עובדים עם מספר סוכנויות שילוח מנוסות אשר מלוות אותנו בתהליך המשלוח: אריזה, המכלה, אחסון, טיפול במסמכים ובכל שלב עד שהמשלוח מגיע ליעדו הסופי.

 

דוגמאות לפרויקטים שביצענו

אבטיפוס - ABS, במכונת CNC

          


אבטיפוס -
NYLON, אבטיפוס - PA, מכונת NCאבטיפוס -
Anodised Aluminiumאבטיפוס -
Anodised Aluminium

             


אבטיפוס 17-4 – פלדת אל חלד


אב טיפוס – נחושתאבטיפוס –
SLA&SLSאבטיפוס –
SLA&SLSאבטיפוס –
SLA&SLS
הפעילות והמפעלים שלנו

משרדנו בסין ובטייוואן עובדים מול מספר מפעלים, עימם יש לנו יחסי עבודה רבי שנים. מפעלים אלו הינם בעלי מקצועיות, איכות, שירות מהגבוהים בסין.

קבוצה המחזיקה מספר מפעלים בשנג'ן

מפעלים אלו מתמחים בעיצוב, דיגום מהיר, יציקת ואקום לנפח נמוך, עיבוד רכיבים ועיבוד אצוות גיליון מתכת.

המפעלים משתרעים על שטח של 5000 מ"ר ובהם כ-450 עובדים. המפעלים מצוידים במתקנים מתקדמים, מעל 50 מכונות CNC חדשניות, כולל 12 מכונות מיובאות מטייוואן ו- 4 מכונות אשר יוצרו בגרמניה, 2 מכונות SLS, וכן 8 מכונות ליציקת ואקום, חדרי ריסוס נגד אבק, תנורי UV, מגוון של טחנות, מחרטות וציוד ייצור נוסף.

כמו כן, המפעלים אושרו על ידי סדרת בדיקות של מערכת לאבטחת איכות אשר פורסמו על ידי ארגון צד שלישי מורשה. הוענקה תעודת
ISO9001:2000, ISO14001: 2004, תעודת הסמכה למערכת ניהול סביבתי, אישורי BV וכמו כן השיגו רמת ייצור וניהול לשיטתיות וסטנדרטיזציה.

חברת דיגום מהיר

החברה נמצאת בשנז'ן ונחשבת למובילה בתחומה. לחברה צוות מנוסה וטכנולוגיה מתקדמת, ומציעים אבי טיפוס ברמה גבוהה, בזמן קצר ובעלות נמוכה.

דיגום מהיר, כלים מהירים וייצור בנפח נמוך הן המיומנויות המרכזיות, של החברה המונה 50 אנשי צוות, 6 מכונות CNC, שתי מכונות ליציקת וואקום ויותר מ-10 מכונות עיבוד שונות. החברה עובדת 24/7 על מנת לעמוד בלוחות זמנים צפופים.

לאחר קבלת מידע ה- 3D CAD במספר פורמטים (IGS, STEP, X-T וכדומה), אנו יכולים לייצר את החלקים ולשלוח אותם אליך במהירות, באמצעות FedEx, UPS, DHL וכדומה, בדרך כלל, בפחות ממספר ימים.

מפעל בטייוואן

המפעל נחשב לאחד המפעלים המובילים בתחומו, ומתמחה ביציקות בשעווה למודלים מורכבים.

המפעל מייצר לתחומים רבים  ומגוונים, לרבות, שסתומים ומשאבות, אבזרי צנרת, חלקי חילוף לרכב, חלקים לכלי רכב ימיים, מכונות וכד'. המפעל עוסק בעיקר בחומרים הבאים: נירוסטה, פלדת פחמן וסגסוגות מיוחדות. למפעל ישנה מערכת אבטחת איכות ברמה הגבוהה ביותר, ותעודת ISO:9001: 2008. בנוסף, כל קבלני המשנה עימם עובד המפעל עומדים בתקן ISO-9001. בין לקוחות המפעל:  מיצובישי, היטאצ'י ו- SMC .

 

מידע נוסף

מנהל תחום הייצור שלנו, ישמח לקבוע עימך פגישת היכרות. לתיאום פגישה ו/או קבלת הצעת מחיר, אנא צרו עימנו קשר.