בית    |    אודות    |    התמחויות ביבוא    |    ייצור מתקדם    |    צור קשר                                

המחלקה העוסקת ברכש מוצרי צריכה

Bookmark and Share


אודות
 

מחלקת היבוא של המכון לידידות סין מתמחה ביבוא מסין ובמתן שירותים איכותיים ומלאים ליבוא ממדינות אלו. אנו מעניקים שירותים מגוונים ומותאמים לצרכיהם של יבואנים קטנים, בינוניים וגדולים, וכמו כן ללקוחות פרטיים המעוניינים ביבוא אישי מסין. בנוסף, אנו עובדים עם אי.טי.טו.סי., אחת מחברות הרכש במזרח הרחוק הגדולות בעולם.

משרדינו בגואנגז'ו ובפושאן מתמחים משנת 1996 ברכש של חומרים לבניה של פרוייקטים גדולים: פרוייקטי מגורים, בתי מלון, מרכזי תרבות וכד'. אנו מעניקים שירות מקצועי מלא ליזמים של פרוייקטי בניה המעוניינים לרכוש מוצרים איכותיים במחירים נמוכים בסין. משרדנו מציע פתרון מלא לכל צרכי הבניה: ריצוף, פרקטים, דקים, חלונות, דלתות ועוד. בנוסף, בשנים האחרונות, החל משרדנו בגואנגז'ו המתמחה בתחום הבנייה, להעניק שירות יחודי ללקוחות הבונים את ביתם ומעוניינים לרכוש את כל תכולת הבית שלהם בסין. במסגרת זו אנו מעניקים ליווי מלא לרכש של ריצוף, דקים, פרקטים, כלים סניטרים, ארונות וארונות מטבח, חלונות ואלומיניום ועוד.

 

היתרונות שלנו
רכש מאסיה הינו חלק בלתי נפרד מהיכולת של עסקים ברחבי העולם להתמודד עם התחרות ההולכת וגוברת. היכולת להתנהל ביעילות מול הספקים, הניסיון רב השנים, היקף הפעילות הגדול שלנו ופיתוח יחסי העבודה ארוכי טווח עם הספקים מעניק לנו יתרונות רבים: מחיר, איכות ותנאים מסחריים משופרים.

גם אם אתה רוכש כיום סחורה מסין, מווייטנאם או מהודו, באמצעות סוכנים מקומיים או חברות סחר שונות, אנו מאמינים שהפתרונות שאנו מתאימים באופן אישי נותנים ערך מוסף לאסטרטגיית הרכש שלך ובסופו של דבר מגדילים את רווחיך.  אנו מציעים מודלים עסקיים שונים הבאים לשרת את הצרכים השונים של לקוחותינו ולהבטיח הפחתת עלויות הכרוכות בשרשרת האספקה.

השירותים השונים שלנו, הפכו אותנו לאחת מחברות הרכש הגדולות באסיה עם כ-250 אנשי צוות במשרדינו בכל רחבי העולם. הנסיון רב השנים שלנו, המקצועיות, ההתמחות של אנשי הרכש בתחומים שונים, וכמובן היחס האישי הפכו אותנו לחברה מהמובילות בעולם.


לקוחותינו
לקוחותינו כוללים עסקים גדולים, בינוניים וקטנים, קמעונאים וסיטונאים מארה"ב, אירופה, אוסטרליה, ניו-זילנד, אמריקה הלטינית וישראל.